Kurt,Frances,Jim...

21. července 2010 v 20:38 |  KURT COBAIN
Jsem zpět..s novou knihou o rockových hvězdách..Je tam o Hendrixovi,Joplinový,Presley,Morrisonovi,Lennonovi,Garciovi a i o Kurtovi.Knížka je dobrá..akorát autor pojme Kurtův konec jako vraždu. Já vždy byla přesvědčená o tom ,že to byla sebevražda,ale když to čtete říkáte si..sakra musíš uvažovat i o tý druhý verzi.Nevěřím ,že to Courtney udělala.Kurt byl zoufalý a chtěl pryč takže to bylo tak jako tak vysvobození,ale když si představíte jak si Kurt dělá plány ,že ukončí kariéru ,někam odjede a bude žít se svou jedinou millovanou dcerou Frances a najednou ho zradí člověk ,kterého miloval. á musím se otřást..strašná představa ,že by Kurtovi někdo ublížil..No dost o tom..nikdo nic nikdy vědět nebude..jak to bylo..
njnj
Ta knížka mě přivedla i k Jimu Morrisnovi ,ačkoli musím říct ,že to byl prvotřídní ufňukanec a podvodník,zároveň byl i někde hluboce v jádru dobrý.Je jedno jaký byl ,ale psal krásnou poezii.všichni ho sice znají jako zpěváka skupiny The doors,ale poezie je lepší.

"Nyní přichází noc se svou purpurovou legií,vraťte se do svých stanů a do svých snů,zítra vstoupíme do města mého zrození.Chci být připraven"

ghhh
A taky jsem vám chtěla přiblížit současný život Kurtovi dcery Frances Bean Cobain.Ta holka je tak po tátovi.Už jenom její modré oči ,které zdědila po Kurtovi,ona teď má dokonce výstavu svých obrazů a když se podíváte na Kurtovi kresby a pak na kresby Frances je to jasný. Courtney sama řekla "Kdyby jen věděla jak pyšný by na ni byl její otec"
cvfgf
fgfghffdgdgd
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alice Cullen-Hale Alice Cullen-Hale | Web | 23. července 2010 v 13:03 | Reagovat

No jo, ty kukadla má po tátovi:-) A já vřím, že na ni Kurt pyšný je, že o ví, dává na ni pozor,ať už je v nebi nebo kdekoliv jinde!

2 msblueberryshit msblueberryshit | Web | 21. srpna 2010 v 0:22 | Reagovat

ty oči se nezapřou:))

//psycholožka bych ráda byla..:)tak snad...

"Ty jsi si založila blog?to nevím.."--ta otázka zní, jako bysme se znali...?;)

kdyžtak odepiš ke mě;))
díky, dík:)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama