Duben 2010

Hole-Beautiful son

30. dubna 2010 v 16:56 HOLE
Úžasná písnička od Hole.Na oblau této písně byl Kurt jako malý..A je to zřejmě i píanička o Kurtovi

Kurt and Courtney ..not even death

29. dubna 2010 v 20:29 KURT COBAIN
Nádherné video...i když písnička je pop ,tuhle písničku mám ráda,nejsem vyloženě nenávistná vůči popu ,ale písnička musí mít něco do sebe,a text se absolutně hodí na lásku Kurta a Courtney

Jo jak se tam píše Not even death ,v písničce se zpívá Not even death can´t do us part což znamená Ani smrt nás nerozdělí, ano na Kurta a Courtney to sedí

Marilyn Manson-The nobodies

26. dubna 2010 v 12:09 MUSIC
Já vím ,jakmile jste spatřili název článku už kroutíte očima co? Já vím z Marilyn Mansona jde strach ,ale já mám ráda jeho písničky.A teď o víkendu jsme s holkama poslouchaly jednu písničku a já jí mám ráda už dlouho a nejde mi z hlavy.Uznávám ,že jde z něho strach ,já ho potkat někde na ulici tak ječim jak blázen:-)
Ale neni to žádnej magor,má vysokou školu jen je prostě jinej.

Akustická verze písničky The Nobodies:
A plná verze:


Courtney...rok 1994

23. dubna 2010 v 12:07 COURTNEY LOVE

Courtney na koncertech po smrti Kurta...jak už někdo napsa...kouká do prázdna,je mimo a v písničce Miss World mění text...

hjnhjh
fgfgbfghhhh
sdsdsa
fgfggf
ththh
Život je jako film...,když přestřihnete pásku ,nejde už slepit
(můj citát ,takže si na něj vyžaduju autorské práva:-D:-D)

Oznámení+Těžší něž nebe

15. dubna 2010 v 21:58 KURT COBAIN
Takže nejprve vám oznamuju ,že jsem nemocná takže tady tolik nebudu.Takže omluva mým SB.

fvfg
"Je to jako s vodou Evian a kyselinou z baterie.Když je spojíte vznikne láska."
-Kurt o něm a Courtney
rgrrre
"  Divoká smršť citů.Samý extrémy,jako že se pereme a zároveň milujeme.Když do ní mám bejt cvok,musím na ni ječet,to je zdravý." - Kurt 1993 o vztahu s Courtney
rghrtt
Krist přišel po hádce s Kurtem domů..a plakal. "Měl ho tak hrozně rád,byl pro něj jako bratr." říká Shelli. "Tu noc se mi svěřil ,že má pocit ,že viděl Kurta naposledy"
-Shelli Novoselicová 1994
tgghthte
"Musel jít ,aby se stal andělem." -Courtney k Frances na otázku ,kde je táta.

Robert Pattison Jako Další Adept Na Roli Kurta Cobaina?

11. dubna 2010 v 12:29 KURT COBAIN
Na serveru The Sun se objevila zpráva oznamující, že Robert Pattison získal svou vysněnou filmovou roli rockera Kurta Cobaina v holywoodském biografickém snímku. Hvězda z filmu Stmívání totiž chtěla být vždy více muzikantem než hercem a svou kytaru dokonce považuje za svého nejlepšího přítele.

Robert byl prý s Kurtovou vdovou, Courtney Love, v neustálém kontaktu. "Pro Courtney je to kšeft, ve kterém se točí hodně peněz," říká zdroj. "S filmem souhlasila jen za podmínky, že bude rozhodovat o hlavních aspektech natáčení včetně režie, castingu, scénáře a hudby. Robert ji non-stop telefonoval a mailoval. Byla z jeho chování trochu vytočená, ale na roli Kurta je číslem jedna."

Stránka X17.com však oznamuje, že získala informaci od Pattisonova agenta, který tvrdí, že jeho klient, který v současné době natáčí v Budapešti, roli Kurta Cobaina neztvární. Pravděpodobně se tedy stále počítá s hereckou dvojicí Ryan Gosling a Scarlett Johansson.


Snímek, jehož pracovní název zní All Apologies, by měl režírovat David Fincher, režisér Klubu rváčů, Sedm a Podivuhodného případu Benjamina Buttona.

Před několika lety se prý studio Sony Pictures pokoušelo Courtney Love přemluvit k natáčení filmu o jejím zesnulém manželovi, ve kterém by muzikantovu roli ztvárnil Zac Efron a jeho matku Wendy O'Connor 17letá dcera Frances Bean!

Můj názor:No Roberta mám ráda...vždyť můj blog je částečně i o Twilight..sice se toho tady poslední dobou moc neobjevilo ,ale jsem pořád Robsten,Nikki Reed atd...No ,ale Robert se mi na Kurta nehodí.Courtney je dobře vybraná ,ale Kurt.....no
gfbbgtr

Pájule

Nirvana live..20.11.1989

9. dubna 2010 v 21:26 NIRVANA
Nirvana live..20.11.1989
Takže ..hmm..jak to nazvat...no Nirvana ještě na začátku...v lednu tohoto roku nahrávají první album Bleach a ještě jsou ve seskupení :Kurt, Novoselic, Channing.Dave Grohl se přidává až v září 1990.

Kurt se na začátku nádherně směje...byl tak šťastný ,že má koncert...to byl ještě šťastný..no nikdy nebyl šťastný ,ale aspoň trošku:
Blew:
Sappy:
Even in his youth & Stain:
 About a girl:
Polly:

Nevermind....

8. dubna 2010 v 10:55 KURT COBAIN
Včera jsem porhledávala cédéčka a našla jsem tam takový ty malý kazetky ,který se dávaly do těch přehráváčů.A nevěříte co jsem nšla..kazetku Nevermind..byla tátova a u týhle kazetky to všechno začalo...když jsem byla malá tak jsem si jí poslechla no a takhle začal můj punk rockový život:-D

It´s better to burn out than to fade away

defff

I´m doll parts ,bad skin,doll heart,it stands for knife,for the rest of my life


My BEST music

6. dubna 2010 v 21:09 MUSIC

Takže ráda bych vám kromě Nirvany a Hole představila ještě moje další oblíbený skupiny:

1.Takže sem musim napsat Nirvanu a Hole.To jsou moje srdcovky.Miss world je mi písnička strašně blízká a tak trochu vypovídá o mně.A Kurtovi všechny písničky jsou moje duše.

fgvfgfds

2.Smashing pumpkins-Je americká alternativní rocková skupina.Založil ji Bill Corgan.A patřila také mezi grunge skupiny.Ukázka:(je to taková jedna z těch mírnějších písniček)

3.Metallica je metalová skupina založená v Los Angeles.

4.Queen-Je legendární rocková skupina.Freddie Mercury zemřel na Aids.


5.Aerosmith-Je americká hardrocková skupina z Bostonu.

6.Guns N' Roses-americká hard rocková skupina založená v Los Angeles.16 let..........

5. dubna 2010 v 14:55 KURT COBAIN
Dneska je 5.4. a víte co to je ....5.4 Kurt umřel...dnes je to 16.let.16 let chápete to????Už tak dlouho...tak dlouho už tady není....tak tady jeho připomenutí na památku:


Tohle je nádherný video.V posledním záběru Courtney s Frances říká-We love our daddy- milujeme našeho tatínka a Kurt odpovídá-I love you to-miluju tě taky

frggggg
fgthtřtw

Happy easter:-)

5. dubna 2010 v 12:34 About Blog

Veselé velikonoce!!Pořádně si je užijte:-)

Jo krásný fotky Kurta a Frances:
njnj
tgghthte
tthhtr
Tohle je boží fotka.Je sice nekvalitní ,ale nádherná:(Kurt se hezky směje:-)
fgdfhhde