Prosinec 2009

REKONSTRUKCE BLOGU

31. prosince 2009 v 18:10 About Blog
Takže právě probíhá úprava blogu.Tak se nedivte ,že tady bude zmatek ano:-)

Top 10 nejmotivovanějších písní

27. prosince 2009 v 19:59

Takže tady je takový žebříček písní ,které mě nejvíc motivují prostě do mě uhodí blesk a já začnu hned.Prostě písně s kterými zmizí okolní svět a existuje pro mě jenom to na co se soustředím.Chápete jak to myslím?Já totiž neumim moc vysvětlovat ,protože se spíš než na rozum soustředím na pocity.Takže někdy moje řeči nezní rozumně(asi):-D

1.No easy way out

2.Hearts on fire

3.Dream one

4.Eye of the tiger

5.Supermassive black hole

6.My heart will go on

7.Show must go on

8.Cherry bomb

9.Your guardian angel

10.Possibility


Vím ,že nějaký písničky se vám nemusí líbit.Já hlavně poslouvhám rock ,ale poslechnu si klidně i pop ,ale ta písnička musí mít něco do sebe.Něco v ní musí být.Já nemám ráda například hip hop ,rap a takový.Vlastně snad jenom jednu a to proto ,že má v sobě takovou energii a to je It´s the fight.

No easy way out-překlad

22. prosince 2009 v 21:42
Takže dneska mám hudební náladu takže před chvílí tu byl článek o The Runawys a teď tu bude překlad jedný mí oblíbený písničky.Je to z mé oblíbené scény v Rocky 4.Písničky v Rockym jsou strašně motivující vždycky má při nich ani nevim jestli brečet a nebo někam někam běžet.Tahle je moje nejoblíbenější hned s Eye of the tiger.Jmenuje se No easy way out a je strašně dojemná i když ale je zpívána jako živě a rockově.
Video:

Překlad:
Nejsme nezničitelní,myslím ,že je to tak.
Je neuvěřitelné ,jak jsme v rukou osudu.
Některé věci mají cenu ,aby se za ně bojovalo.Některé city nikdy neumřou.
Nežádám o další šnaci ,chci jen vědět proč.
Není to snadné ,odejít z domova.Není to jen tak ,dávat je dobré.
Nechci propásnout čas ,nechci tě táhnout dolů, ale cítím se jako vězen
,jak cizinec v bezejmeném městě.
Vidím jen rozlobené tváře a mám strach ,že bysme to mojli být ty a já.
Mluvit o tom co mělo být a myslet na to co jsme očekávali.
Není to lehké odejít z domova , to není jen tak ,dávat může být i špatné.
Můžeme se podělit o tento sen ,poznáme co k sobě citíme, místo dole a cesta bez konce ,nevíme jestli jsme udělali všechno správně.
Některé věci mají cenu ,aby se za ně bojovalo.City se nemění.
Nežádám o další šanci ,chci jen vědět proč.
Není to snadné odejít z domova ,to není jen tak ,dávat jen dobré.Ne ,to není snadné.Není to snadné.

The Runaways

22. prosince 2009 v 21:11 Robsten
Takže je na světě trailer filmu The Runaways.Já hodně poslouchám rock a The Runaways byla vždycky má oblíbená skupina.A když jsem zjistila ,že se bude točit film a ještě k tomu s Kristen byla jsem nadšená ,ale teď když jsem uviděla ten trailer tak jsem přímo fanatická.Já to potřebuju vidět.Cherry Bomb je moje nejoblíbenější písnička a oni jí dali do traileru no prostě nádhera.A Kristen Joan hraje fakt dobře.

Opět článek

16. prosince 2009 v 16:11

Nevím jestli máte Rockyho rádi ,ale já jo, takže jsem o něm založila rubriku.Teď tady asi vypíšu vlastní názory na jednotlivý díly:

1.Rocky- Krásný díl o tom ,jak z outseidra stal výborný boxer , zamiloval se a trénuje s trenérem Mickym.
2.Rocky 2 -Tohle je můj nejoblíbenější díl.Nejradši mám tu část ,kdy je Adriana v kómatu a Rocky u ní sedí a čte jí.A pka to jak se probudí to miluju.Celý druhý díl miluju.
3. Rocky 3- Tento díl taky miluju. I když je hrozně smutné ,když zemře Mickey.Je to fakt smutný a vždycky brečím.Pak mám ráda rozmluvu na pláži a trénink.
4.Rocky 4- Tenhle díl je opět smutný ,když umře Apollo ,ale uplně miluju scénu jak Rocky jede v autě a hraje k tomu ta krásná písnička a on řiká ten její text.
5.Rocky 5- Tenhle díl je můj nejoblíbenější hned po 2.Fakt je úžasnej a miluju tu scénu po zápase a na silnici s Adrianou
6.Rocky Balboa-Tenhle film je nádherný ,ale já mám nejradši Rockyho a Adrianu spolu a tady Adriana je mrtvá.Uplně mě rozplakává jak Rocky počád myslí na chvíle s ní a tak.Je to hodně smutný.Miluju ten konec a rozmluvu Rockyho juniora a Rockyho.

Jaký je váš názor?Pokud ty filmy znáte jaký je váš nejoblíbenější?
Tuhle skladbu miluju.Je nádherná a nic jí nenahradí.Že je nádherná?

Film o filmu-Rocky Balboa

9. prosince 2009 v 21:05 About Blog

Nevěděla jsem ,kam tohle zařadit tak jsem to dala do rubriky about blog.
Takže v sobotu v osm začali dávat poslední nový film mé oblíbené série filmů: Rocky.
Nikdy jsem Rockyho nebrala jako film jenom o boxu.Ale hlavně jako film o lásce,odvaze,vítězství a citech. Nejradši jsem měla vždycky pátý díl ,kde Rocky má poškozený mozek ze zápasů a nemůže boxovat.Obravdu, ten byl krásný.A teď k megafilmu Rocky Balboa.Nejdřívě jsem se na něj nechtěla koukat.Bála jse se ,že Rocky umře ,když je to poslední díl.Jako asi tak: umře jako král na svém oblíbeném ringu .Ale naštěstí to tak nebylo.Film začíná tím ,že Rocky žije sám ,protože Adrian zemřela ,sedává u jejího hrobu a nemůže se pořád smířit ,že zemřela.Je to dost dojemné, pořád vzpomíná na chvíle s ní.Pak potká Mary ,které kdysi pomohl.Spřátelí se s jejím synem a koupí si psa :Grogyho.Jeho syn je spíš uzavřený.Rocky zjistí ,že to je tím ,že Robert má pocit ,že ho vzali do práce jenom kvůli tomu ,že jeho táta je Rocky Balboa a hlavně je naštavný ,že táta chce znovu zkusit boxovat.Nakonec si s ním Rocky promluví a tuhle část mám nejradši.Jako mu říká ,že nejde o to jak inkasuje ,ale o to kolik ran unese a přesto se znovu zvedne ,kolik ran dokáže přijmout a nezastaví ho.Nakonec se usmíří u matčiného hrobu a obejmou se.Strašně se mi mimochodem líbí láska mezi synem a otcem ,je to hezky znázorněné.Mimochodem ten herce co hrál syna Rockyho ,mám ho strašně ráda a líbí se mi.Rocky začne trénovat na velký zápas.Zápas začíná a soupeř je silný.Rocky je sice šampión ,ale přece je mu 60.Po předposledním kole mu Robert řekne ,ať neriskuje ,že není potřeba něco dokazovat.Jenže Rocky musí bojovat ,aby ze sebe setřásl ty běsy z Adrianini smrti.V poslením kole mu dá však soupeř tvrdou ránu Rocky se ale zvedne a bojuje.Na poslední chvíli bojuje jako o život.Všichni fandí vlastně jenom Rockymu.Rocky řekne ,že se zbavil těch běsů.Vítezem zápasu podle počtu ran je sice soupeř ,ale všichni uznají ,že Rocky je opravdový vítež.No a brečela jsem na konci ,když jde opět k hrobu Adrian a řekne: Bez tebe bych nic nedokázal.Adrian podařilo se (políbí hrob)..podařilo.Odchází a hrobu ještě zamává.To mě dostalo.Jsem se rozepsala.A co vy?Váš názor?
Moje nejoblíbenější fotky:(Nejsou z toho megafilmu)


Tahle je teda z toho filmu.
Tohle je syn Rockyho.
A Rocky:(ne z toho posledního filmu)

New design

1. prosince 2009 v 19:51 About Blog
Tak jsem vyrobila další design.Je takový nudný co?No napiště mi do komentářů.
Vytvářela jsem ho z pocitů z knížky ,takže vám to vysvětlím:
Bella je asi jasná ne.Jsou to fotky ze scény na knci filmu.Já teda film ještě neviděla ,ale z traileru a ten text jsem někde přečetla ,že byl ve filmu.
Modrá stuha jsem myslela ,jako ledové srdce Volturiových v té scéně.
Blesk u Belly znamená její pocit ,když viděla ,jak Edwardovi ubližují.Jako blesk do její duše
Praslina znamená prasklou duši Belly v tu chvíli a Edwardovu prasknutou tvář.
Kdyžtak napiště do kemntářů co by to ještě chtělo.