Srpen 2009

Krev lásky-20.Díl

30. srpna 2009 v 15:55 My FF
Věnovala jsem Angel polibek na tvář.Edward se na mně usmál a políbil mně do vlasů.Opřela jsem se o jeho hruď s Angel v náručí. "Je ti moc podobná"řekl Edward a prstem se dotknul Angelina nosu.Angel se zasmála a chytla ho za ruku.Nechal jí porhrávat si s jeho prsty. "Tobě je taky podobná.Koukni na ty oči."a pohladila jí po jejích medově zlatých vlasech. "Je opravdu nádherná"řekla Esme.Podívala jsem se na ní a usmála se.Ano je nádherná a vyrůstala tak rychle,měla jsem pocit,že vždycky když jsem se otočila od jejího obličeje a pak se zase podívala na ní byla vždycky trošku jinači a vyspělejší.Nevypadala jako miminko spíš jako půlroční dítě.Věděla jsem ,že bude vyrůstat ohromně rychle.Carlisle říkal,že zhruba za šest let jí bude osmnáct.Osmnáct její konečný věk a pak bude jako já navždy osmnáctiletá. "Edwarde jdi na lov.Máš určitě žízeň."řekla Eliška.Při představě ,že by Edward šel opět na lov jako tenkrát toho hrozného dne kdy už se z lovu nevrátil mě pohltila hrůza."NE!"vykřikla jsem a Angel položila ruku na mou hruď a já pocítila opět klid.Pořád jsem ale měla blbý pocit."Klid neboj.Volturiovi už mě nikam navezmou."řekl Edward a pohladil mě po tváři."Ne,nepůjdeš sám.Půjdu s tebou.Konečně si pořádně zalovim.Kvůli Angel jsem nemohla pořádně lovit takže mi lovili ostatní,tak si dneska pořádně zalovim pojď."zvedla jsem se podala Angel Elišce a napřáhla ruku k Edwardovi.Vložil svojí ruku do mé ruky a řekl "dřív jsem se o tebe bál já a teď se budeš ty bát o mně?"řekl s pobavením. "No zřejmě ano"řekla jsem a usmála jsem se a táhla jsem Edwarda ze dveří.Když jsme se vraceli domů byla jsem plná krve jelenů a dokonce i jedné pumy. Domu jsme šli pomalu. "Edwarde?Chyběla jsem ti?Když tě tam drželi?"řekla jsem a otočila jsem se k němu. "Co tě to napadlo?Samozřejmě že ano.Nejvíc jsem se trápil ,že ti ubližuju."řekl a objal mně.Opřela jsem se o jeho hruď a řekla jsem "Já nevím tak mě to napadlo".Edward se odmlčel a pak řekl:"Volturiovi mě nutili pít lidskou krev.Sice jenom jendou ale bál jsem se ,že to naruší moje sebeovládání.Bál jsem se ,že až se vrátím tvoje krev bude pro mně zase tak lákavá jako první den co jsem tě uviděl,a příjdu domu a doma mám těhotnou upírku"usmál se a více mě stiskl."Jo to jo.To bylo překvapení co."řekla jsem a šli jsme zpátky k domovu.Když jsme otevřeli dveře od domu stál tam Jacob s Monikou."Jacobe!Moniko!Co tu děláte?"a šla se přivítata se svými kamarády."Ani nevíš jak rádi tě vydíme zase šťastnou"řekla Monika."Já vím"řekla jsem a z hrudi se my ozval vzlyk.Edward byl okamžitě u mně."Co se děje jano?"řekl a objal mně."Já...nemůžu myslet na dobu kdy si tady nebyl."řekla jsem a Edward mě políbil do vlasů."Jsem tady.Neboj"Pevně jsem ho stiskla když najednou zazvonil zvonek u dveří.

Robsten!Je to venku!!!Díky bohu

28. srpna 2009 v 15:39 Robsten
Účast Robert Pattinson a jeho co-star a přítelkyně Kristen Stewart, na konceru Kings of Leon minulý týden ve Vancouveru, konečně otevřela spekulace o jejich vztahu.

"Kristen je opravdu jediná osoba, se kterou mohu mluvit otevřeně o všem", říká Rob (23) exluzivně The Lowdown.
"Ať už se děje mezi námi cokoliv, nic už se nemění na faktu, že jsme spolu prožili něco úžasného a budeme tak činit i nadále."
Robert byl spojován s celým řetězcem žen jako např. Camillou Belle, Emilii de Ravin, Nikki Reed či brazilskou modelkou Anne Schoenberger - přesto Kristen (19) je ženou jeho života, a to i přesto, že se jejich plány často kříží a žijí odděleni na tisíce kilometrů.

"O polovině žen, se kterýma bych měl něco mít sem ani neslyšel, natožpak abych se s nimi setkal - třeba o té brazilské modelce. A pak ty zvěsti s Megan Fox....nevím kde to vzali. Pořád mi chodily smesky ve kterých bylo: "Ty chodíš s Megan Fox...?" Přitom sem ji nikdy neviděl.....Vlastně jednou jo, ale bylo to asi na 2 sekundy."

Rob řekl, že další věc, proč chodí se svu co-star je ta, že se bojí že ostatní ženy mají na něm rádi jen slávu. "Když mě dívka vidí jen jako Edwarda a nikoho jiného, pak s ní nechci mít nic společného.....

Zdroj:

No konečně!Myslím,že tohle fanoušky Robsten jako já hooodně potěší.Už to jak Rob řek,že prožili něco úžasného!To je fakt bezva a to se ještě objevuje zpráva,že si po natáčení koupí dům za 3.Miliony.To teda nevim jestli je pravda ale co.

Robert Pattinson a Kristen Stewart si vyhlédly dům za $3milionu (cca 54miliónu Kč) v západním Hollywoodu.
Páreček zatím během natáčení 3 pokračování Twilight ságy: Eclipse sdílejí apartmá ve Vancouveru.

Pokud jim společné soužití zatím během natáčení bude vyhovovat, tak si na konci října, po dokončení natáčení Eclipse dům koupí.
"Kristen chce hnízdečko" sdílet s Robem v Los Angeles", uvedl americkému magazínu
National Enquirer zdroj.

Údajně má dům 3 ložnice, vlastní bazén, výřivku a několik krbů.

"Kristen ukázala Robertovi fotografie domu a podle Roba je to naprosto perfektní. Rob chce být s Kristen šťastný. Nicméně zasvěcený dodává, že Kristen ani nemusí hodně udělat aby byl Rob šťastný.
"Dělal co mohl, aby jí dostal zpátky a nakonec to dokázal, Rob je do Kristen zamilovaný již od prvního okamžiku, kdy se objevila na natáčení Twilight, je jediná koho chce," řekl zasvěcený.
Zdroj:Breaking Dawn trailer fanmade!!!!!!!!!!!!!

26. srpna 2009 v 16:39
Tak tohle je tak úžasný,že skoro nemůžu dýchat!To je krásný,nádhera určitě se na to koukněte!
No a pak ještě něco navíc.Tohle je Bellina úkolébavka se slovama.Slova psal Robert.No páni kdyby mi tohle někdo říkal nebo zpíval tak bych se asi zbláznila štěstím.

test:Kdo jsi z Twilight?

22. srpna 2009 v 12:05 About Blog
Tak jsem si dělala test kdo jis z Twilight.A vyšlo mi ,že jsem Esme.Což mi vůbec nevadí,protože je to moje nejoblíbenější Cullenka hned s Edwardem.
Ten test je TADY!!
Udělějte si ho taky a napište co vám vyšlo.Je sice v angličtině ale máme Google překladač ne:-D
A tady jak jsem dopadla já:

You Scored as Esme Cullen
You're Esme. The sweet, loving, mother figure of the Cullen clan. You're extremely happy that Edward has found Bella and are very careful not to scare her off.
Esme Cullen
88%

Carlisle Cullen
63%

Edward Cullen
63%

Jasper Cullen
50%

Alice Cullen
50%

Rosalie Cullen
50%

James
38%

Emmett Cullen
25%

Charlie Swan
25%

Bella Swan
25%
A ještě takovej obrázek a ten mi sem nejde vložit takže nic.

Cullenovi na kempovacím výletě:-D

20. srpna 2009 v 14:31 My FF
Takže znáte takový ty legrační povídky jako Cullenovi na pouti atd...Tak jsem se rozhodla jednu napsat.

CULLENOVI NA KEMPOVACÍM VÝLETĚ

Esme: /Balí věci na výlet a rozčíleně běhá po domě/Nemůžu nic najít.Kam ste to schovali.Rosalie,Alice pomozte mi!
Rosalie: /Leží na pohovce a sleduje televizy/Jo jasně my ti pomůžeme.Alice dojdi Esme pomoct.
Alice: /Přiběhne po schodech/Ano Esme řikala si něco?
Esme: /Už je uplně vytočená/Ano řikala.Kde jsou všechny věci na výlet?"/řekne a rozčileně hodí baťoh na zem/
Alice: /Polívá jí hrůza/No víš Esme./Ustoupí o pár kroků daleko./On to oblečení Emmett omylem všechno hodil do tý bílý barvy co koupil Carlisle aby s ní vymaloval kuchyň.
Esme: /Z očí jí žhne rozčílení,naštvaně vykřikne a běží za Carlislem/
Rosalie: /Najednou rozčíleně stojí před Alicí/On to všechno hodil do barvy?/Rosalie začne rozčíleně řvát a běží za Emmettem.
Alice: /Se raduje/Skvěle všichni na to skočili.Doufám,že nikdo nezjistí,že jsem to do tý barvy hodila já.
Rosali: /Stále hrozně rozčílená běží za Emmetem,najednou ho uvidí na louce před domem,naštvaně mu skočí na záda a povalí ho/Ty blbče zníčils mi moje nejoblíbenější šaty!
Emmett: /Neví o čem mluví /Já nic neudělal!/řekne a zvedne se ze země.
Rosalie: /Stále je naštvaná a chytne Emmetta za jeho košili a roztrhne mu jí/To máš za ty šaty
Emmett: /Tváří se jak kdyby mu vzali oblíbenou hračku a tragicky pronese/To byla moje nejoblíbenější košile
Rosalie: /Utíká před Emmettem a když doběhne do kuchyně narazí do láhví s krví a všechna se rozleje/Vidíš co si udělal!
Jasper: /Ucítí krev a běží do kuchyně,když to uvidí rozvali se na zemi a saje krev přímo z podlahy/
Roalie: /Znechuceně na to kouká/Sice mi to taky dost voní,ale tohle je nechutný
Emmett: /začne řvát smíchy/Tak tohle vyfoťte a djete to do natočto/řve smíchy ještě víc/
Esme: /přiběhne do kuchyně a vidí tu spoušť,když vidí ,že se Emmett směje bouchne ho do břicha/kriste pane ukliďte to zachvíli přijede Edward s Bellou,Alice odveď si Jaspera.
Emmett: Aspoň Bella uvidí co jí čeká/řekne a stále řve smíchy.
Alice: /Praští Emmetta a tahá Japsera z kuchyně najendou se všichni otočí ke dveřím/
Edward: /Stojí ve dveřích s Bellou a drží se za ruku a sledují tu spoušť/Co to je kriste pane?/začne řvát
Alice: /zatváří se provinile/Příprava na výlet/Emmett opět začne řvát smíchy/
Bella: /Najednou se začne taky smát/
Edward: /Udiveně/proč se směješ?
Bella: /směje se skoro nemůže odpovědět/Prtože vidím co mě čeká.Aspoň bude sranda.Vždyck jsem chtěla vtipnou rodinu vidím ,že se mi to vyplnilo,viť sestřičko/poplácá už taky smějící se Rosalie po zádech/
Rosalie: Člověk by si myslel ,že s ní bude nuda a ona je taky vtipná.Vítej v blázinci jménem Cullenovi/řekne a začne se smát
Alice: /Je udivená stejně jako Edward/Esme tys jim dala něco do pití?Že se pořád smějou
Jasper: Já opravdu nevím co je tu k smíchu.Já má žízeň./řekne a rozpláče se a položí hlavu na Alicino rameno/
Alice: Ještě ,že upírům netečou slzy měla bych mokré tričko./Utěšuje Jaspera a hladí ho po vlasech.
Carlisle: /Udívený stojí ve dveřích a sleduje tu spoušť/Tomuhle říkáte příprava na výlet?/Rozčílí se/Esme připrav věci,Rosalie ukliď to tady,a Edwarde odveď Bellu/Spráskene ruce/Jak jsem vás to vychoval
Rosalie: Já tady budu vytírat.Jaspere pojď jsem/příjde Jasper/Vylízej tady ten zbytek tý krve.
Jasper: Nebudu se chovat jako pes na ulici
Rosalie: Vždyť už ses tak choval.Pojď je krásně rudá a voní.Hmm krásně voní./Láka Jaspera/
Buď jako hodný pejsek jak si říkal.
Jasper: /Nevydrží to a začne vylízávat krev/
Rosalie: /Poplácá Jaspera po hlavě/Hodný pejsek./Odejde se převlíknout ze zakrvácených šatů/
Po půl hodině jsou všichni připraveni.
Carlisle: Tak jsme hotovi vyrážíme/Zavelí a veme si baťoh/
Edward/Baví se s Emmettem/Hele buď jsem blázen já nebo fakt nevim.Rosalie a Bella se spolu baví!
Emmett: /Souhlasně přikývne/Přesně když sme balili věci tak Rosalie básnila o tom jak je Bella skvělá.
Jasper: Třeba sou obě na holky/Začne se smát a Emmett a Edward ho praští a schodí na zem/
Alice: /Běží k Jasperovi/Co ste mu udělali vy paka?
Edward a Emmett se hájí tím,že urážel Bellu a Rosalie
Esme:Ale děti takhle se tam nedostaneme ani za dva dny.
Bella: /Zvedne katastroficky hlavu/Slyšela jsem dva dny cože?Dva dny?/ze zoufalství jí přeskočí hlas/
Rosalie: Mám nápad poběžíme!
Jasper: /stále leží na zemi/No jasně a Bella asi poběží taky viť.Ta by neuběhla ani 100 metrů
Bella: /uraženě kopne Jaspera ten bolestí zakňučí/
Rosalie: Nedělej komedie ,že tě to bolí.To víš ,že Bella nepoběží.
Alice: Jo nepoběží chlapi jí ponesou na zádech.Budou se střídat
Rosalie: /Pobaveně se usměje a ukáže na Jaspera/Týhle mouše říkáš chlap?
Jasper: /Uraženě se zvedne/Já umím bojovat a umím karate!
Rosalie: Tak to chci vidět/usměje se a vyzve Jaspera do boje.Jasper začne předvádět karate,Rosalie ho chytí na převalí na zádech a bouchne s ním o zem.Japser uraženě vezme Bellu na záda aby ukázal ,že není slaboch a všichni běží na louku/
Alice: /Vybaluje a pohlédne na zásoby krve,kdyby tady nebyla dostatečná zvěř/Esme vzala si blbou krev.Je prošlá!/Jasper se opět rozbrečí a naříká,že nebude moct nic pít.
Alice: /Rozbaluje dál a rozablí svůj baťoh vidí v něm pánské košile/A co je tohle?
Esme: /No to jsem ti zabalila nemobhla jsem najít žádný oblečení
Alice: Cože nemohla si ho najít.Mám skříň velkou jako krávu a tys ho nemohla najít./Dělá ,že omdlela a padne do oblečení/
Esme: Tady tě nikdo neuvidí neboj jsme na louce na největšim kopci ve forks.
Bella: /Padne do trávy a oddýchává/Jo to jsme poznali.
Jasper: Vždyť jsem tě nesl.
Bella: Jo ale na tom největšim kopci si mě pustil/Vyruší je Carlisle/
Carlisle: Je postavený všechny stany můžeme jít na táborák
Alice: /Po hodině u táboráku řekne/No to je teda táborák.Rosalie si lakuje nehty,Bella jí nějaký hnusný jídlo a chlapi se rvou v lese bezva.Ještě ,že Esme jim šla dělat kontrolora.
Rosalie: Chceš říct ,že mám hnusně namalovaný nechty a ,že ty blázni v lese jsou chlapi?/Po chvíly se začnou prát/
Alice: /Rve Rosalie vlasy/Jasper je chlap!
Rosalie: /Rve jí vlasy taky/Nene Emmett je chlap!
Bella: Ale no tak holky ani jeden neni chlap/To vyburcuje ještě větší bitvu a po chvíly na sebe skáčou všechny tři/
Když skončí všichni se rozejdou v dobrém a jdou do stanů.
Po půl hodině vylezou rozčíleně všichni ze stanu.
Rosalie: Hnusný komáři
Jasper: /Fascinovaně pozoruje komáry/Neurážej je Rosalie taky pijou krev.
Rosalie: Když je tak miluješ tak si je vezmi!/Vyjede rozčíleně po Jasperovi/
Najednou Esme promluví:Necítíte něco?/Všichni se otočí a zjistí ,že hoří tři stany.Všichni začnaou vyvádět a schánět vodu.Když to uhasí neví co dělat zbyl jenom jeden stan.
Esme: No tak se nacpeme do jednoho stanu.
Alice: Tak my nepsíme tak můžeme Bellu nechat spát v e stanu a my budeme venku
Emmett: Já si chci jen tak polenošit je to fajn.Máme lidský návyky a budeme venku ne.To byl nápad Alice
Po chvíly jsou všichni ve stanu.
Bella: Emmette nešahej mi na zadek!/Edward mu dá ránu do břicha/
Emmett: Promiň ale jsme tu nacpaní jak nevim co.Nemám kam dát ruku.
Rosalie: Au Alice zasekli se mi vlasi do tvý sponky.
Carlisle: Ježiši to bude noc.
Najednou se Emmett otočí a zalehne Esme.Esme začne křičet.
Emmett: Ježiši promiň mami já nechtěl.To byl nápad všichni ve stanu.
Bella: Nekáplo na vás náhodou?
Najednou uslyší hrom a jsou rázem všichni mokrý.
Esme: Jaspere říkala jsem ti ať na stan připevníš nepromokavej plášť.
Rosalie: To je teda výlet/Řekne a všichni se rozčíleně vrhnou na Jaspera

Konec.Já vím nic moc asi to neni ani vtipný ale něco jsem napsala.Tak to prosím ohodnoťte

Láska je zbraň-1.Díl

19. srpna 2009 v 16:07 My FF
Pocit samoty a smutku se mě zmocňoval čím dál tím víc.Skláněla jsem se nad jeho fotkou.Slzy padaly na jeho obličej.No tak Ginny seber se.Poručila jsem si.Dneska je to přesně rok.Přesně rok od té doby co zlo zvítězilo nad zlem.Přesně rok co Voldemort zabil Harryho.Pamatuju si každou sekundu toho dne.Pamatuju si jak Voldemort na mě švihnul hůlkou a pronesl smrtící kletbu a přesně si pamatuju jak mě Harry prudce odstrčil a smrtelná kletba zasáhla jeho.Zelený paprsek z jeho hůlky ozářil Harryho hruď a Harry se skácel k zemi.Pamatuju si na nevyslovitelný pocit bolesti a smutku jaký se mě zmocnil.Pamatuju si obličeje ostatních.Jak Ron plakal společně s Hermionou.Jak tam všichni studenti stáli okolo nás a strnule a vyděšeně zírali do tváře mrtvého vyvoleného.Pamatuju si jak jsem tam plakala a křičela ,jak ke mně přišel Fred a George a snažily se mě podpírat a uklidňovat.Jediné na co si pak pamatuju je Hagridův uplakaný obličej a jak mi někdo na ošetřovně píchnul jehlou uklidňující sérum.Příští den jsem se ani nechtěla probudit ,nechtěla jsem jíst.Nechtěla jsem žít,marně se mi snažili říkat,že by si Harry přál abych žila.Dřív jsem si umanutě myslela.Jak by si to mohl přát?Jak by si vůbec mohl myslet ,že dokážu žít bez něj.To přece nedokážu.Až teď mě něco napadlo.Můžu se přeci pomstít.Pomstít člověka který tvořil můj život a bez kterého nedokážu žít.Jsem rozhodnutá se pomstít.To je jediná správná věc kterou bych udělala.Ostatní věci jsem dělala špatně,protože jsem uvěřila Voldemortovi.Říkal přijď a já Harryho dneska nezabiju.Tak moc jsem nechtěla aby se něco stalo ,až to dopadlo špatně.Voldemort to měl dobře promyšlené.Věděl,že když mě bude chtít zabít Harry se obětuje místo mě.Věděl,že Harry mě nenechá jen tak zabít a udělá cokoliv abych přežila.Kéž by to neudělal,kéž by mě nechal umřít.Koukal jsem se na fotku.Otřela jsem slzy z Harryho obličeje na fotce.Tenkrát ještě šťastného.Tenkrát jsem mu skočila na záda a Harry se začal smát.Tak nás Hermiona vyfotila.Byli jsme šťastní a veselí.Odložila jsem fotku a oblíkla si kabát.Šla jsem k Harryho hrobu.Položila jsem mu tam růži.Klekla si na kolena a žačala plakat.Najednou mi někdo šáhnul na rameno.Lekla jsem se a prudce jsem se otočila."Promiň já jsem tě nechtěl vylekat.Jenom,že je dost pozdě a myslem jsme,že si nějakém transu nebo tak."řekl neznámí kluk."Ne nejsem.Ale děkuju za upozornění,za chvíly už půjdu."odpověděla jsem."Nechcete s něčím pomoct?"zeptal se podal mi kapesník."Děkuju asi ne."vstala jsem a pomalu už jsem odcházela."Ehm slčno něco vám vypadlo."řekl a zamával něčím ve vzduchu.Otřela jsem si uplakané oči abych viděla co to drží a zděsila jsem se.Držel mojí hůlku."Ehm no to je pro....hm dceru."vymyslela jsem si a vzala jsem mu hůlku z rukou."To není pro dceru,že ne.Vím to."řekl."Víte co?"odpověděla jsem možná až moc hrubě."Prostě to vím.Vím co jste."řekl"Jak to?"zeptala jsem se udiveně."Brečela jste na hrobu vyvoleného."řekl.Vzpomínka na Harryho mi opět vehnala slzy do očí.Beznadějně jsem se rozutekla.Ale slyšela jsem ,že běží za mnou.Najednou ale....

Pokračování příště.Takže to je konečně první díl tý nový FF.Pro ty co nečetly vysvětlení proč jí píšu .Tak prostě na tohle téma se dobře píšou ffky a taky mám esbéčka který maj blog o HP,takže doufám,že jim udělám radost:-)Napiště jaký to je.

New Design.

18. srpna 2009 v 11:48 About Blog
Tak jsem se rozhodlatotrošku tady oživit.Takže jsem si vyrobila nový design.Nejdřív jsem si chtěla vyrobit s Kristen ale pak jsem se rozhodla ,že si vyrobím s Ashley.Co mu říkáte?

Robsten líbání na Leon koncertě

17. srpna 2009 v 12:16 Robsten
Robsten společne s dalšími herci se zůčasnili koncertu - Of Leon.Na poslednífotce se prý líbají.Sice není velká kvalita ale vypadá totak a i kdyby ne tak se k sobě krásně a zamilovaně tulí.Asi si řekli,že když už to bulvár otisk ,že jsou jako oficiální,tak,že už to nebudou skrývat.A jdou na to prostě krásně pomalu.Až najednou Bum a budou fotky jak jdou za ruku po ulici:-DA tady jsou ty fotky:
Kráása mě se líbí ta druhá fotečka.Co na to říkáte?

Jsem zpátky!

15. srpna 2009 v 20:54 About Blog
Takže už jsem zpátky z dovolený.No a jdu a hned vidím u Luciika zprávu o tom ,že Robsten je officiální.Že to přiznaly.No ale je to bulvár.Ale na druhou stranu tohle si ještě nikdy nedovolili napsat,jako že jsou officiálně spolu.No jestli je to pravda tak jsem mega happy:-)Pak jsem taky viděla New moon trailer ten novej.A na konci bylo Jacob a Bella se políbí???????????O čekejte jdu zvracet:-DAle možná jsou jenom hodně blízko snad je Alice vyruší:-)Zlatá Alice,miluju jí.Hned po Edíkovy samozřejmě:-)
Taky mám nápad,že budu psát další povídku,ale tentokrát na jiné téma.Dočetla jsem totiž knížku Hp 6.A napadlo mě,že povídky na téma Harry a Ginny nebo Ron a Hermiona se dobře vymýšlej.a taky mám dvě nová sbéčka který mají blog o Hp takže by to bylo tak trokšu i pro ně.Co říkáte.Ale Krev lásky dopíšu samozřejmě.Ale dneska už bude 1.díl nový povídky,bude se jmenovat Láska je zbraň.

Ahoj

7. srpna 2009 v 18:13
Ahojky jsem Mony, janči kamarádka, Janča mi psala, abychs em napsala, že tu týden nebude, je u abbičky, tak abyste to věděli a SBéé jí nemažte, jo? :D

SB Kačule

7. srpna 2009 v 12:44 SB

Její blog je- TADY

SB Basee!!Kris ,Ginnouš

6. srpna 2009 v 11:02 SB


Basse!!Kris: TADY
Ginnouš: TADY

Krev lásky-19.Díl

4. srpna 2009 v 21:33 | Giselle_Cullen |  My FF
Edward propletl svoje prsty s mými.Šli jsme všichni zpátky do domu.Najednou jsem se zarazila.Edward mluvil před chvíly o našem dítěti jako o ní. "Ona?Děťátko je holčička"zeptala jsem se Edwarda."No to nevím.Alě přál bych si to."řekl něžně.Pohladila jsem ho po tváři a pevně držela jeho obličej.Nevěděla jsem co si myslet.Je opravdu skutečný?Hladila jsem ho po tváři.Před měsícem se svět zhroutil a najednou se opět slepuje a zbývá jen starost o dítě.Dítě které bude vyjímečné už jen tím,že ho porodí upír.Najednou jsem pocítila velkou slabost a zhroutila se Edwardovi do náruče.Cítila jsem jen jeho dotek na mé tváři.A po tom nic.Něco se mi zdálo.Byly to ruce malého človíčka.Jemně jezdily po mém břiše.Zjistila jsem,že jsem u nás v obýváku.Svělanka ležela zhroucená v Emmetově náruči a vzlyky se div nedusila.Esme jí z druhé strany konejšila.Najednou se mi sen ztratil a probudila jsem se.Zděšeně jsem pohlédla Edwardovi do očí."Miminko uslo.Tím pádem jsi usla i ty."usmál se a jeho kouzelný úsměv,úsměv Anděla mě zahřál na duši.Chtěla jsem mu povědět o mém snu,ale nakonec jsem si to rozmyslela.Zvedla jsem se a najednou jsem poítila šílenou bolest v břiše.Vykřikla jsem bolestí.Upadla jsem na podlahu a svíjela se v přívalech neskutečné bolesti."co se děje?Prosím.Co je?"N edokázala jsem odpovědět.Bolest byla stejně tak ohromná jako při přeměně na upíra.Letmo jsem viděla jak Carlisle se ujmul pozice Edwarda a vysvětloval ,že dítě se prokousává ven.Ach můj bože.Moje dítě.Pomyslela jsem si.Proč to tak bolí.Já myslela,že upíry nic moc takhle nebolí.Nebo je snad něco špatně s mým děťátkem.Polila mě hrůza.Najednou byla bolest ještě horší.A v tom neskutečně rychlém momentu byla bolest pryč.Roztřeseně jsem vydechla.Trhlina na bříše se začala zacelovat a nakonec se zacelila.A byla tam jizva ,která přesně rýsovala tvar upířích zubů."Kde je?"zeptala jsem se ,když jsem nikde neviděla své dítě."Je v pořádku,Světlanka ho teď meje a oblíká"řekl Edward a políbil mě.Pevně jsem se ho chytla.Najednou se přiřítila Esme."Je to holčička"řekla a podala mi jí."Je krásná.Jmenuje se Angel,jako anděl.Koukni na ní Edwarde je to anděl."řekla jsem a podala mu Angel."Anděl"opakoval Edward.Vypadala velce ne jako malé dítě.Najendou se ke mně otočila a přiložila mi svojí ruku na jizvu na břiše.Z pod jejích rukou se zajiskřilo světlo a když ruku odtáhla jizva byla pryč.Ohroměně jsem koukala.Ona má dar!"Ona je opravdu anděl co.Takový krásný dar."řekl Jasper.Potom se Angel dotkla místa kde pod kůží leží srdce.Najednou opadli všechny starosti."Oan léčí i duši!"řekla jsem.Eliška přistoupila a Angel udělala to samé jí.Na Eliščiných rtech se oběvil úsměv.Ano moje dcera je anděl.Pro mně určitě.Dávala mi víru v život i v době kdy jsme si myslela,že je Edward mrtví.Jsi moje slunce,moje srdce,moje duše,můj anděl.Pomysela jsem si a Angel jsem věnovala polibek na její tvář.

Už ale!

2. srpna 2009 v 20:15 About Blog
Už mě o štve.Už jsem stáhla 4!!povídám 4 Harry potter a princ dvojí krve.A ještě nikdy to nebylo v pořádku.Ještě ani jednou to nebylo CELÝ!!!!!!!!!!!Prosím ten kdo z vás má celej film.Pošlete mi odkaz na stáhnutí.Pěkně prosím:-)Pořád tam píšou bez šumu,docela dobrej kinorip.Tak to stáhnu a neni to CELÝ!Už mi to leze na nervy.