Kniha mého srdce!Diskuze!

11. července 2009 v 23:34
Dneska jsem byla na stránkách Kniha mého srdce.A zjistila jsem,že nějací lidé urážejí Stmívání,jen pro to,protože Stmívání,musíme zaťukat,docela vede.Tak jsem tam napsala svůj komentář.Ale pod jiným jménem.Řídím se instrukcemi,že internet je nebezpečný.A nějaká dospělá paní mi odepsala.Dám vám sem náš rozhovor:
Já:
Já si osoně myslím,že je blbost ponižovat Stmívání.Chápu,že každý má jiný vkus,ale my ostatním taky neponižujeme jejich knihu.Kdo nečetl Stmívání,možná si jednou uvědomí,že udělal chybu.Plno lidí našlo v téhle knize útěchu a to co jim chybělo.Láska.Příběh těch dvou lidí dokáže dojmout skoro každého.Ačkoliv je knížka zařazená do kategorie Romance a Fantasy nemá cenu ji ponižovat.Jsem velmi náruživý čtenář.A tahle Sága mně chytila ze všeho nejvíc.Je to velmi procítěne napsané.Další kniha mého srdce je ale i Co život dal a vzal.Klidně si na můj komentář teď piště urážky,ale mně je to jedno.Mě nebaví urážet ostatní knihy jen proto aby ta moje"vyhrála".Ono totiž zkuste si sednout ke stolu a napsat 400 stránek jako autorka Stmívání.Jenže ono to nejde že ano?Každý má prostě jiný vkus!Děkuji za to,že jsem se mohla vyjádřit.
Ta paní:
Stmívání je indikátor
Přesně postihujete, proč Stmívání tolik dráždí - je to kniha o toleranci, o překonávání bariér, a to i zdánlivě nepřekonatelných,o laskavosti ,o vášni i zodpovědnosti.
Nejvíce dráždí právě " majitele věčných pravd" a ty, co prostě všechno vědí nejlépe, lidi bez fantazie, schopnosti snít. Proto asi vyvolává tolik až nenávistných odsudků, a proto také její obdivovatelé - z podstaty své povahy na knihy jiných srdcí neútočí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jonaska- your BEST friend forevere Jonaska- your BEST friend forevere | Web | 12. července 2009 v 10:39 | Reagovat

jo tak to je hezký!!!

Hele vážně mě nechcete vyměnit, jsi si jistá, jo? Jen že se mi dneska zase zdál ten včerejší sen, jen jsem neřvala.
Nevyměňujte mě, jsem možná praštěná, ale mám vás ráda! :( Please!!!!!!:(

2 Jane Jane | Web | 12. července 2009 v 19:38 | Reagovat

jako jeste ze sem ty urážky necetla.. já bych jim tam napsala samý.. pí-------------------------p.. ! :D.. ale du si to prečíst, a doufám ze stmívání vyhraje!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama