Květen 2009

Místa

31. května 2009 v 20:49
Na MTV Awards budednes oficiálně uveden trailer k New Moon.A Robert a Kristen mají místa hned v první řadě a Taylor v druhé a myslim že je tam i Cam.
No jo Kristen zase vedle Roberta.Sice o jedno sedadlo a ´můžete si všimnout že nikdo tam nesedí vedle sebe.No jo pstě Edward and Bella Forever a taky Kristen and Robert.Třeba vidíte i když je to premiéra traileru New Moon takže větší role je Jacob alias Taylor ale stejně sedí v první řadě Robert.Jo přesně tak to má být.:-)Pstě Team Edward.

SB Luciik

31. května 2009 v 16:50 SB
Luciik : TADY

New Sb and Diplomek for me

31. května 2009 v 16:35 About Blog
Tohle je diplomek od mého New Sb Luciik
-Její ikonka

A diplomek pro mě:

Děkuju moc je krásnej

Twilight DvD features

31. května 2009 v 16:05
Tady vám dávám bonusy z Twilight DVD.Je to perfektní
Jak Victoria alias Rachelle říká uplně na začátku Tolik fanoušků.Oh můj bože!Jak se směje ne si myslim žem si říká Takovejch fanoušků,To není možný.
A jak pak Taylor:Miluju Edwarda,miluju Edwarda:-D
Z tohohle videa nemůžu
Mohla bych vám ho dát sem ale nespustí se vám je moc dlouhé tak vám sem dávám odkaz.
A nebo je best jak je postupně volaj jak se vždycky každej zhluboka nadechne jako by měl jít na šibenici.Asi jsou to nervy nikdy nevíte na co se vás fanynky zeptají.a všimli jste si jak se Kristen zvedla a tleskala když vchátel Robert asi se vzíjemně hodně podporujou:-)
Koukněte

Nikki o New Moon

31. května 2009 v 14:29
Nikki promluvila o New Moon:

Ačkoli Nikki Reed ani ostatní členy Cullenovy rodiny ve filmu New Moon tolik neuvidíte, když se na podzim dostane do kin, Nikki strávila na natáčení dost času na to, aby věděla, že fanoušci budou nadšení, až to letos uvidí v kinech.
"Cullenovi v té knize tolik nejsou a lidi ve studiu se snažili být věrní knihám" řekla Nikki MTV News. "Trochu jsem byla překvapená několika scénami, které jsem viděla. Myslím, že budou skvělé. A film jako celek bude ohromný a režisér Chris Weitz odvádí úžasnou práci."
Ale Cullenovi jsou v ústřední scéně jak knihy tak filmu. A Nikki trvá na tom, že až fanoušci konečně uvidí nyní neblaze proslulou scénu Belliných 18. narozenin, bude to právě fakt, že všechno hráli mírnějším způsobem, který bude znamenat rozdíl.
"Není tam tolik krve, věřte tomu, nebo ne," řekla. "Jen pokud to tam neplánují přidat v post-produkci. Ale já si myslím, že v tom je ten háček, že my nepotřebujeme obrovské množství krve, abychom zdivočeli."
New Moon už je na cestě a všichni už plánují pro jeho pokračování, Eclipse a Nikki už mluvila s režisérem filmu, Davidem Sladem. "Setkala jsem se s ním, když jsem tam byla na natáčení," řekla. "Myslím si, že bude fantastický. Každý film bude pořád lepší a lepší. Všichni už jsme pochopili své postavy a jsme prostě nadšení. Točíme zábavnou sérii."
Zdroj:

Entertainment Tonight Promo

31. května 2009 v 14:03
Ukázka scény z kina (0:19 → 0:23):

English

Jacob: Tell me something. You like me, right ? I'm not gonna give up.

Czech

Jacob: Něco mi řekni. Máš mě ráda, že ? Nechci se vzdávat.
Zdroj:

Že by konečně???

31. května 2009 v 13:42 Robsten
Odhaleni!!!!!!!!!!!!Vášeň mezi Robertem Pattinsonem a Kristen Stewart není rezervovaná pouze pro kamery, shodně s novou bulvární zprávou,která tvrdí,že pár spolu udržuje vztah i ve volném čase. Ve středu internet zaplavily fotky odhaleného Roberta v nadšeném objetí s jeho milenkou z plátna - Kristen Stewart - při filmování dramatické scény v Itálii pro Twilight - New Moon. Zdroje říkají,že líbání pokračovalo i po natáčení. "Byla jsem na dovolené ve Vancouveru,když jsem viděla Roberta a Kristen držící se za ruku, jak odcházejí z baru Richard kolem druhé ráno 5.Května." Studentka fotografické školy Jessica Fettes řekla pro National Enquirer: "Oni vypadají společně velmi šťastní, tam se hodně smáli.Viděla jsem jak se líbali potom co nastoupili do taxíku. Z doby co se líbali a z množství doteků jsem si jistá,že jsou více než přátelé." Robert a Kristen byli v tisku několikrát označováni za pár,ale vždy to popřeli.
Jestli je to pravda tak jsem NESMÍRNĚ ŠŤASTNÁ!!!!!!!! a moj jim to přeju.

Moje první klikačka

30. května 2009 v 16:44
To je moje první klikačka zkuste jí jestli fünguje nejsem si totiž jistá asi nefunguje.Mno nějak mi to nejde.

Krev lásky-14.Díl

30. května 2009 v 14:28 My FF

Motto(prozatím s kapitolami se bude měnit)::Bez života žít nejde.
Uplynul asi týden.Nechtěla jsem jíst ani pít ale děťátko to potřebovalo.Věděla jsem že porod nepřežiju už teď jsem umírala.Ale já chci aby po Edwardovi smrti a potom i po mé na světě zůstalo něco co bude mít v srdci naši lásku.Jak se tohle mohlo stát.Jak vůbec Edward mohl zmizet?Ne to ne,tohle ne.Nikdo z Cullenů nechodil do školy ani já.Ale neřekly jsme proč Eliška trvala na svém že Edward nemůže být mrtvý že to prozatím nebudeme říkat.Věděla to jenom moje máma,táta,Monika a Jacob.Najednou někdo zaklepal na dveře."Ahoj....můžu"zeptala se opatrně Monika.Jenom jsem přikývla v očích jsem měla slzy.Šla ke mně a utřela mi slzy z obličeje a objala mně."To bude dobrý uvidíš."řekla a koukla se mi do očí.Zavrtěla jsem hlavou."Dobrý to bude až umřu a půjdu za.... za.."Rozbrečela jsem se nedokázala jsem to říct."Ne ty to přežiješ a zůstaneš tady s námi."řekla"Ale já to nechci přežít"vzlykala jsem."Mám novinu"řekla když jsem se uklidnila.Tázavě jsem zvedla hlavu."Jsem těhotná s Jacobem"řekla a usmála se."Opravdu?"řekla jsem."Ano teď jsme na tom obě stejně."řekla a mile se usmála."Nejsme.Jacob žije"rozplakala jsem se znovu.Najednou někdo opět zaklepal."Jano musíš se jít najíst."řekla Esme a šla ke mně.Jenom jsem přikývla.Pomohla i do kuchyně a já se najedla.Potom jsem se pokoušela jít zpět do pokoje.Najednou jsem všude viděla Edwarda jak se opírá o zeď,jak sedí na gauči,jak se na mě směje.Začala jsem nahlas vydechovat udělalo se mi špatně.Sebrala jsem všechny svoje síly a pomalu bežela z baráku ale kamkoli jsem koukla viděla jsem Edwarda,všude v každém kouktu u každého stromu,všude.Když jsem doběhla na louku před domem už docela daleko od domu´.Rozprostíral se tam les a viděla jsem Edwarda i v tom lese.Klekla jsem si na kolena a rozbrečela se.To už bylo nesnesitelné ,takhle už to dál nejde.Najednou jsem uslyšela něčí kroky.Byl to nějaký muž,bílý jako upír a koukal na mně tak hrozivě.Usmál se ale v obličeji neměl přivětivý výraz.Naklonil se ke mně a řekl"Tak nevinná obět"zasmál se hrozivě a zahryzl se mi v obrovské rychlosti do hrdla.Zařvala jsem bolestí,byl to upír jed byl nesnesitelný.Najednou ho někdo odstrčil.Carlisle s Emmetem.Eliška měla vyděšený výraz a snažila se mě uklidnit.Jacob držel v sevření Moniku,ten vyděšený výraz.Světlanka měla ve tváři spíš lítostivý výraz.Ona sama nikdy upír být nechtěla.Zakříčela jsem ten jed,oheň ne to neí oheň to je něco horšího.Ne já nechci být upír já nechci a co dítě ne prosím vysajte to."Dělejte něco"kříčela jsem ale nemohla jsem moc mluvit dýchala jsem nepravidelně a křičela bolestí.Esme se na mně podívala.Dívaly se na sebe všichni a věděla jsem co si myslí.Nikdo z nich by nedokázal přesta asi ne.A nechtěli podstupovat to riziko že by mně zabily úplně.A Carlisle s Emmetem a Jsperem někde bojovali s tím upírem.Chtěla jsem umřít.Bylo to nesnesitelné,přesně tak jak to všichni popisovaly.Moje děťátko už nikdy nespatří svět.Tohle ne tohle už opravdu nemůže být skutečné.
Tohle ne.

První scéna

29. května 2009 v 21:48
První uvedená scéna z New Moon.Já asi omdlím... infarkt....já z toho nemůžu Kiss me:-)No to ne jako takhle navečer takový šoky:-)Já nevím jestli mi věříte ale já opravdu mám takový stísněný pocit to je úžasný.Prostě Edward Forever.Až tam bude scéna jak se rozcházej tak asi omdlím nebo začnu bulet jako želva.Mě v kině budou muset vynášet až to bude v kině.

Obrázek k Ff

29. května 2009 v 21:08
Takže jsem se rozhodla udělat koláž k Ffce Krev Lásky.Ten kdo to čte ví že jsou teď smutný kapitoly kde zjišťuju že Edward umřel.Tak tady je ten obrázek
Pro toho kdo neumí anglicky první věta znamená:Něco končí,druhá věta:Něco co měla být má věčnost,třetí věta,Něco co jsem milovala

Zase ještě fotky

28. května 2009 v 21:28
No bože on to tělo to je tak úžasný.Taky zapracoval a udělal dobře je to úžasný.Moje nejoblíbenější Režisér udělal Edwarda tase tak procítěného a Robert to dokáže tak krásně procítěně zahrát.Což v jednom rozhovoru uvedla i Kristen uvedla že to jak Robert hraje procítěně to miluje.:-)Taylor si myslím má konkurenci ohledně postavy:-D
To je úžasný.Fotky z natáčení New Moon

27. května 2009 v 21:35
Já asi omdlím to je tak krásná scéna.Určitě poznáte jaká.Uplně jsem mimo to je krása jak se líbaj:
A Edward no prostě nádhera

FAN poster

27. května 2009 v 21:03
Fan poster Team Jacob versus Team Edward. Je hezkej a já si nemůžu pomoct ale tady je prostě Edward užasnej Jacob je takovej divnej i v knížce na mě působí nepříjemným dojem.Snažím se ho mít ráda ale prostě to moc nejde.Edward má úžasnou povahu a zemřel by pro Bellu a je takovej to se nedá popsat.Asi cituplnější
Prostě je to takhle:
Jacob řekne:Miluju tě Bello.
Edward řekne:Jsi můj život.
No uznejte co je hezčí já teda jsem pro větu Edward.

Nové Sbéčko

24. května 2009 v 20:11 | Giselle_Cullen
Mám krásné nové Svéčko TADY

Nový design

22. května 2009 v 21:15 About Blog
Mám novej design.Piště jestli není blbej.Ten starej byl takovej šedivej tenhle má víc barvy:-)

Scany

22. května 2009 v 20:34
První fotky z natáčení New Moon byly uvedeny v americkém časopise.Nejlepší je ten jak se Bella a Edward líbaj:-)
Stačí jenom kliknout pro zvětšení:-)
free image host

Upravenej plakátek

20. května 2009 v 21:05
No samozřejmě hned se objevil officiální plakát tak ho někdo upravil.Já si myslím že tenhle plakát vystihuje Zatmění.Jo akorát mi příjde divný že na tom plakátu je Edward nějaký jiný ale nemají být náhodou upíři pořád stejný?No nic

Animka Jaspera:-)

19. května 2009 v 20:58
Jackson
Božíííííí:-)

JAJ:-D

19. května 2009 v 20:57 | Giselle_Cullen |  Robsten
Ryan Reynolds po schlédnutí stmívání :"Miluju Twiligh,"řekl. "O můj bože, děláte si ze mě srandu? Robert pattinson je jedním slovem sen...Podívejte, nejsem gay - ale přemýšlím o tom."
Tak to je něco už i chlapy jedou po Robertovi.Ten se z toho zblázní ne:-DUž vidím takovej průvod lidí jak jdou a trička s nápisem I LOVE ROBERT.To by bylo něco:-D