Krev lásky-1.díl

12. dubna 2009 v 20:19 |  My FFNo ten obal dělala moje nej kámoška Joenička její blog je www.jonas-blog.blog.cz.No samozřejmě tam vidíte jak jsem ošklivá no.


Krev lásky(You´re life is my blood)-1-Díl

Jmenuju se Jana a je mi 17.Žiju se svojí mámou a tátou ve forksu.Od té doby co jsem přišla na gymnázium se všechno ale změnilo.Vždycky jsem byla uzavřenější ale přátelé jsem měla.Byl tu však jeden člověk který obrátil můj život vzhůru nohama.Nebyl však normální měl tajemství tak neskutečné že to ani nebylo možné.Šla jsem do školy měla jsem obavy víc než obvykle jak jsem mohla dělat že se nic neděje když vedle mně bude sedět upír!Nebála jsem se ho ale je to vůbec možné?Třeba je neskutečný a jednoho dne se propadne do země jako ty neexistující věci.Nebo se před míma očima promění v prach a vítr ho odvane.Klid!Klid!Opakovala jsem si přece to není tak hrozné upír no a co!Nefungovalo to srdce se mi rozbušilo a měla jsem pocit že asi vyskočí a jako naschvál upadne Edwardovi do dlaní.Viděla jsem jeho tvář zpanikařila jsem ale musela jsem jít si sednout do lavice bylo by hodně divné kdyby učitel přišel do třídy a já tam stála jako přimrazená.Šla jsem ke své lavici ale najednou mě někdo zavol, Monika.Děkuju ti Bože prostě půjdu za Monikou a on si nebude myslet že před ním utíkám.Už už jsem chtěla jít ale najednou mně něco studeného chytilo zá zápěstí.Trhla jsem sebou ,nečekala jsem to.Jeho studená ruka mně pálila do mé bolavé ruky po volejbalu.Sykla jsem."Vadí ti můj studený dotyk"zeptal se edward."Ne jenom mně z tělocviku bolí ruka"váhavě otočil mojí rukou aby viděl velkou modřinu na zápěstí.No nazdar tak teď ještě ví že jsem uplně nemožná na tělocvik.On samozřejmě umí všechno hádám že osmistovku má uběhnutou za 5 sekund a já se tam potácim co mi síly stačí.Usmál se když viděl mojí paniku."To není sranda že mi hrozí z tělocviku trojka!"řekla jsem bezmyšlenkovitě néééé jak jsem to mohla říct teď už ví i co mi vychází.Sesunula jsem se na židly.Opět viděl jak jsem v rozpacích a řekl "když jsem byl ještě člověk měl jsem trojku z matiky"pousmál se "No to budu mít taky"řekla jsem ze zoufalství sice jsem to řekla potichu a skoro pro sebe ale on to slyšel nebo spíš si to myslím protože se tomu usmál."Nechceš se jít se mnou projít...dneska?"zeptal se váhavě.Cože myslela jsem si pro sebe uplně mi to vyrazilo dech krav se mi nahrnula do tváří a pulzovala téměř upírskou rychlostí.Chudák ještě mu to stěžuju kdyby se mi takhle krev debilně nehrnula do tváří měl by to určitě lehčí."No ehmm jasně"koktala jsem.Pousmál se a zazvonilo na hodinu.Koukla jsem na Moniku která jenom zvedla palec nahoru jako by řikala je do tebe zamilovaný super.Jenom jsem přikývla.No ještě kdyby věděla to že saje krev jelenům a je mu navždy 17. to by asi utekla a zamkla by se před ním v pokojíčku.Měla bych to udělat sice taky ale nechci.Nemůžu
To je 1.díl další bude zítra nebo až v úterý.Bella
Pište jestli to neni blbý.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jonaska- tvůj best friendík Jonaska- tvůj best friendík | Web | 12. dubna 2009 v 20:32 | Reagovat

Blbý? Děláš si srandu? Ty jo je to bombový! A jiinak nech si ty blbý kecy, že enjsi hezká!!!! Nevím kdo by to tu měj říkat! A jinak dík, že jsi mě tam dala, teda pokud sem já, ta MOnika! Ale já na gympl stejnak nepůjdu! :) Mě nepřemluvíš! S mejma známkama se dostanu leda ta na uklízečku a z tý trojky z těláku to vytáhneš ještě máš čtvrtu roku před sebou! Hm? To zvládneš! A matiku? Budu ti radit, jo?  Teď méme zelinkovou a při tý se mi neklepou nohy jako ppři mííííííínus! :) Budu ti radit, hm? A vytáhneme to na dvóju, jo? Ptž rovnice mi jdou! Ty mi pomůžeš s vzorečkama, jo? Domluveno? Jo a už s etěším na pokračování! :)

2 Janushka Janushka | Web | 29. dubna 2009 v 15:46 | Reagovat

Hned jdu na další díl

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama