Březen 2009

Krásné fotky Renesmee atd.........

31. března 2009 v 21:06
Krásný photešky:

Krásný moc moc moc.

New Moon- Fan Trailer

31. března 2009 v 20:53
Úžasnej Fan Trailer na Nový Měsíc je to uplně krásný strašně se těšim na film.

Tady je ještě jedno:
A...ještě jedno:
A ještě jedno:Tohle je krásný hlavně si zapni zvuk jak nakonci bella křičí No Edward Don´t.
¨V překladu ne edwarde nedělejto.No prostě je to úžasný.Co jsem?

22. března 2009 v 19:46 About Blog
Dneska jsem si dělala test kdo jsem ze Stmívání.Ten test je sice anglicky ale trošku jsem použila slovník ale docela jsem tomu rozumněla i bez slovníku.No a vyšlo mi že jsem Bella Swan.


Takovej obrázek mi tam vyšel.:
No a tady je odkaz:
Napište co vám vyšlo do komentíků:-D
Jo a pak jsem dělala ještě jeden test a tam mi vyšlo že mám s upírama hodně moc společnýho.A že bych ho v sobě měla objevit.
Ale je tady pár věcí který by naznačovaly tomu že bych mohla být nějakej poloviční upír..Tady jsou:
1.Vždycky mě upíří tématiky přitahovaly.
2.Jsem v obličeji bledá a mám husté obočí(akorát že to neni poznat když si ho upravuju mno)
3.Je zajímávé že už mně upíři a filmy stmívání neomrzely protože jsem myslela že to bude zase jedna z mých mánií ale nějak to už trvá dlouho ale já chvi aby to nikdy,nikdy neskončilo.
4.Jsem chudokrevná což znamená že mi chybí krev.Takže kdybych jí "pila" byla bych aktivnější,nebyla bych unavená atd prostě by mi to dodávalo sílu.
5.Mám ráda pochmurný počasí(déšť,vítr atd)
6.Nevadí mi krev a dokonce jí mám ráda a dalo by se říct že mi nevadí její chuť.
To je asi tak vše.Pište názory do komentíků.
Jana(Bella)

Odkaz na stáhnutí Breaking down

16. března 2009 v 20:02
Ten kdo je nedočkavej a chce si přečíst Rozbřesk(Breaking Down) dřív než vyjde tak tady je odkaz:
http://breakingdawn.mysteria.cz/- Tady jsou ale zatím jenom 4.kapitoly ale stejně je to krásný.
A tady je odkaz na stáhnutí:
Tak tady to máte.Doufám,že jste rádi:-)
Bella(Jana)

Zatmění

16. března 2009 v 19:56
3.Díl Ságy stmívání.Mno ten je sice dobrej ale teď použiju už trošku ohranou větu ale VADÍ MI JACOB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Edward by pro Bellu umřel a Jacob pchee:-)No prostě fandím Edwardovi.Když jsem Edwarda nebo Roba viděla poprvé tak se mi nezdál jako vhodnej herec který má zobrazovat nadpozemsky krásného upíra Edwarda jak to popisuje spisovatelka v knížce ale musím uznat že na některejch fotkách nebo třeba ve stmívání je docela hezkej.:-)I hate Jacob.I love Edward.:-)

Popis filmu

Celý příběh pokračuje ve třetím díle trilogie s poetickým názvem Zatmění (Eclipse). V tomto díle se Bella dostává do střetu se svými vnitřními pocity. Zjišťuje, že nedokáže ze svého života odsunout Jacoba Blacka, se kterým v předchozím díle trávila tolik společného času. Jacob ji pomohl přestát těžké období Edwardova bolestného odchodu. Zároveň si uvědomuje, že Edward i Jacob nemohou být přáteli ze dvou důvodů.

Za prvé - jsou odvěcí nepřátelé a každý stojí na jiné straně barikády. Za druhé oba usilují o získání Belly. Musí se proto rozhodnout mezi ohněm (Jacobem) a ledem (Edwardem). Její srdce je zmatené a tápe. Nechce ublížit ani jednomu z nich, ale je si vědoma, že okamžik volby se blíží a svou lásku může dát pouze jednomu. Pod tíhou vědomí, že druhému zlomí srdce, tuto volbu stále odkládá...

a více se zaplétá do milostné sítě. Ačkoliv se zdá, že se vnitřně přiklání k volbě stát se upírkou, aby mohla po Edwardově boku kráčet věčností. Zjišťuje, že není připravena a děsí se kroku do neznáma. Ačkoliv si je naprosto jistá, že Edward bude vždy stát po jejím boku, děsí ji ztráta lidskosti, přátel a rodiny. Jacob cítí její vnitřní neklid a snaží se přimět Bellu, aby se nevzdávala své duše kvůli upírovi.

Nabízí jí život se vším co k němu patří. Odvolává se na bolest, kterou upíři způsobili jeho kmeni. Vlastně díky nim musí po nocích pobíhat a střežit pomyslnou hranici jako vlk. Cítí k Belle víc než jen přátelství a bojuje s představou, že ji již nikdy nespatří živou a takovou jakou ji zná nyní. Jeho láska k Belle ho trápí víc než je schopen si připustit. Edward však vidí do jeho mysli a ví, jaké nebezpečí znamená přátelství Belly s Jacobem Blackem...

Na rozdíl od Jacoba však miluje Bellu nesobecky a nechává tak věcem volný průběh. Navzdory rivalitě jsou nakonec oba nuceni bojovat na stejné straně proti armádě novorozených žíznivých upírů, které stvořila Victoria, pomstychtivá upírka směřující k jedinému cíli zabít Bellu a pomstít tak smrt svého druha.


Nový měsíc

16. března 2009 v 19:43
Druhá kniha Ságy Stmívání.Já nevim no je sice hezká všechny jsou nádherný ,ale vadí mi ,že se spolu rozejdou ale aspoň je to napínavější a neni to jenom taková pohádka:-)


Popis filmu

Isabella ,,Bella'' Swanová slaví své 18-té narozeniny s jejím přítelem Edwardem a jeho upíří rodinou. Zatímco rozbaluje své dárky se řízne o balící papír. Ačkoli Cullenovi nepijí lidskou krev, tak Jasper neodolá a zaútočí na Bellu. Edward ji sice v tu chvíli zachrání, ale v domění, že je s ním ve stálém nebezpečí se s ní rozchází a odchází i se svou rodinou z Forks. Bella má velké deprese a trpí. Snaží se utěšit a hodně času tráví s rodinným přítelem Jacobem Blackem. Jacob se jí snaží pomoci. Bella brzy zjišťuje že, když se dostane do nebezpečných situací, tak slyší Edwardův hlas.

Začne vyhledávat nebezpečí jako je třeba jízda na motorce. Mezi tím Jacob zjišťuje, že legendy jeho předků nejsou jen staré strašidelné rodinné historky. Jacob a jeho kamarádi z kmene Quileutů jsou opravdoví vlkodlaci, kteří se v blízkosti upíra ve vlkodlaka opravdu promění, aby mohli svůj kmen chránit. Bella tajemství Jakoba a jeho smečky však brzy odhalí. Vlkodlaci musí Bellu chránit před Viktorií, která se vrátila, aby pomstila svého druha Jamese, kterého zabil Edward. Vlkodlaci zabijí Laurenta, který se snaží zaútočit na Bellu, ale Victorie opět uprchne. Jednou, když chce Bella opět slyšet Edwardův hlas, zkouší skočit z vysokého útesu do vody. Chytne ji však silný proud a začne se topit a toto uvidí i ve své vidině do budoucnosti Edwardova sestra Alice. Alice předpokládá, že je Bella mrtvá a spěchá do Forks. Co však ve své vidině neviděla byl Jacob, který Bellu zachránil.

Alice totiž nevidí ve svých vizích do budoucnosti vlkodlaky. Po příjezdu domů Bella zjistí, že je u nich Alice. Chce se vrátit zpět, Bella ji však přemlouvá, aby pár dnů zůstala. Alice zjišťuje, že Bella je na tom mnohem hůř než si myslela a ještě ke všemu se ji pokoušeli zabít Laurent s Victorií a kamarádí se s vlkodlaky. Při návštěvě Belly Jacob zvedne telefon a řekne dotyčnému, že Charlie je na pohřbu a zavěsí. Alice s Bellou zjišťují, že telefonát byl od Edwarda, který si myslí, že se Bella při skoku z útesu zabila a že míří přímo do Itálie, kde se chce nechat zabít nejmocnější (královskou) rodinou upírů Voltariovými. Bella s Alicí se okamžitě rozhodnou vydat se za ním, aby se ho pokusily zachránit…Pozor.Nesouvisí to s Twilight

13. března 2009 v 21:44
Jedný holčičce se tohle stalo,protože když si to nedala na blog,tak za 7 dní k ní přesně o půlnoci přišla tahle příšera a zabila jí vlastním nožem!Takže si to zkopči,jinak se ti tohle stane,jako holčičce!ROZMYSLI SI TO!!!zdrojík

Stmívání

13. března 2009 v 21:34
Stmívání(Twilight):
Rok vydání:2005
Autorka:Stephenie Meyer
Sedmnáctiletá Isabella "Bella" Swanová (Kristen Stewart) se stěhuje do deštěm zmáčeného městečka Forks,ve státě Washington. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější místo - až do doby, kdy potká tajemného a velmi pohledného studenta místní školy Edwarda Cullena (Robert Pattinson), který obrátí její život vzhůru nohama. Do Bellina příjezdu totiž Edward a celá jeho rodina úspěšně tajili před obyvateli městečka Forks svou dlouhou upírskou historii.

Ale ani teď není nikdo v bezpečí, ani Bella, člověk, který je Edwardovi nejdražší a on by pro ni udělal cokoliv. Do městečka Forks se totiž blíží trio upírů (Victoria, James a Laurent)pro které je Bella pouze kořist.

Moje druhé jméno.

13. března 2009 v 20:47 About Blog
Dneska jsem dostala hrníček od babičky.Je to takový hrníček s jménem Jana a všechno o jménu Jana.A zjistila jsem,že dříve a dokonce se to někdy používá i dnes se Jana řekne taky jako Isabella.Uplně jsem koukala.Je to uplně super.Třeba to měl být osud že mi do mího života vlezl tenhle film a knížka.
Jana(Bella)

Moje upravené fotky ke Twilight

11. března 2009 v 12:37

Moje první upravená fotka ke Twilight.(Upravuju to ve Photodreamu)
Tahle Photeška se obzvlášť.
To je prozatim všechno.Pište komentíky jak se vám líbily.

Úvod

7. března 2009 v 14:06
Založila jsem tento blog kvůli filmu Stmívání.Uviděla jsem ho teprve před asi třemi dny.Vím že sem opožděná ale okamžitě jsem si tento film zamilovala.Vždycky když vidím tento film tak po něm ve mně emoce hrají ostošest.Sem šťastná a zározeň zoufalá.Nevím proč možná se bojím že nikdy svého vyvoleného kluka napotkám:-)A šťastná sem šťastná za Bellu.Ale zárověň si díky tomu filmu uvědomuju že život není jedna velká pohádka,jak sem si představovala.Ukazuje mi to jak moc sem byla naivní.Sice na upíra asi nenarazím ale existuje plno dalších věcích. Taky mě zaujala písnička Decode od Paramore která se stala hlavní k filmu.
Janney